Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Używki, alkohol, papierosy.
Nie skomentuję.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
A jednak skomentowałeś .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(24-03-2017, 00:18)Nazi Zombie napisał(a): Nie , nie , nie przyjacielu . 
Ja dążę do uczynienia KAŻDEGO człowieka , podczłowieka i inne rasy do takich cech jakie wymieniłeś . 
Wracając do tego bicia pasem . Dziecko nie jest zamknięte w sobie bo jak się go nie bije pasem to bije innych kolegów i wymusza pieniądze , kradnie , gwałci , morduje itp .
Wy może tego nie dostrzegacie jednak ja widzę to dosyć często w różnych miejscach o różnej porze . 
Bicie pasem powinno być OBOWIĄZKOWE i minimum 3 razy dziennie wtedy wychowa się społeczeństwo idealne .
Tak w ogóle moja reputacja upada jak wiara Katolicka która jest niszczona przez nieświadomych czcicieli Lucyfera i wysłanników diabła .

[Obrazek: a1Ep1jK.png]

Twoja sprzeczność i brak logiki stały się dogmatami.
Odpowiedz
(24-03-2017, 00:18)Nazi Zombie napisał(a): Nie , nie , nie przyjacielu .
Ja dążę do uczynienia KAŻDEGO człowieka , podczłowieka i inne rasy do takich cech jakie wymieniłeś .
Wracając do tego bicia pasem . Dziecko nie jest zamknięte w sobie bo jak się go nie bije pasem to bije innych kolegów i wymusza pieniądze , kradnie , gwałci , morduje itp .
Wy może tego nie dostrzegacie jednak ja widzę to dosyć często w różnych miejscach o różnej porze .
Bicie pasem powinno być OBOWIĄZKOWE i minimum 3 razy dziennie wtedy wychowa się społeczeństwo idealne .
Tak w ogóle moja reputacja upada jak wiara Katolicka która jest niszczona przez nieświadomych czcicieli Lucyfera i wysłanników diabła .

Mnie jedynie ciekawi, czy ciebie rodzice bili pasem minimum 3 razy dziennie. Bo jeśli nie, to jesteś człowiekiem - według twojego zdania - wręcz zepsutym. Dodatkowo ciekawi mnie, czy jeśli twoje dziecko/dzieci nic by nie zrobiły, wręcz byłyby wzorcem do naśladowania dla innych dzieci, nadal byś bił swe pociechy MIN. 3 razy DZIENNIE!
 Według mnie, przemoc potrafi rozwiązać niektóre sprawy, np. te ataki ISIS na Europę, ale na pewno nie sprawi, że twoje dzieci wyrosną na porządnych obywateli, wręcz będą miały zepsutą psychikę.
 WNIOSEK: Dzieci, które są bite w dzieciństwie, zwłaszcza za nic, będą miały zepsutą psychikę i zaczną stosować te metody przy wychowywaniu swych własnych dzieci.
Odpowiedz
To ja, Kenex, Sky i LoY gdy czytamy kompletny brak logiki w postach NZ:

[Obrazek: smiech-320x213.jpg]

Ty serio myślisz, że przemoc uczy ludzi? To jest idiotyczny stereotyp, do którego prości ludzie się stosują. Skoro przemoc wszystko łata, DLACZEGO wiele osób, które wychowywały się w rodzinach, które ich biły, wyrastały na podobnych ludzi? Nie wiem czy byłeś świadkiem osób, które stosowały tego typu """""metody wychowawcze""""", ale każdy rozsądny człowiek ci powie, że to jest zły pomysł.

No ale ta dyskusja brzmi niczym "chłop swoje, baba swoje". Szkoda strzępić ryja.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Tomex7 wspomniało tym czy bił bym swoje dzieci minimum 3 razy dziennie nawet jakby były wzorem .
Oczywiście że tak ! Nie wolno im odpuszczać bo w dupie im się poprzewraca . A ci którzy się nie zgadzają wyrosną na bandytów , będą palić , gwałcić i będą w więzieniu , ale to dobrze bo satanistów i grzeszników trzeba oddzielać od Sług Bożych .
Dzieci trzeba OBOWIĄZKOWO BIĆ PASEM !
Odpowiedz
*bije pasem NZ za bycie dzieckiem... bożym*
Odpowiedz
@NaziZombie 
[Obrazek: QvFFOaf.jpg] [Obrazek: 8ch7tEE.png]
PS. Dzięki, za rozpoznanie mojej płci. (cytat:,, Tomex7 wspomniało tym [...]'')
Odpowiedz
Bicie dzieci powinno być legalne i OBOWIĄZKOWE !
Odpowiedz
Mordowanie katolików powinno być obowiązkowe. /s
Odpowiedz
Mordowanie ateistów powinno być obowiązkowe .
Odpowiedz
Jak ja widzę posty NZ, to mam nadzieję, że będzie bezdzietny do końca życia...
Odpowiedz
Sky2 może kazać zabić wszystkich Katolików , ale ja nie mogę kazać zabić wszystkich ateistów bo on ma większe prawa .
Odpowiedz
(25-03-2017, 14:18)Nazi Zombie napisał(a): Sky2 może kazać zabić wszystkich Katolików , ale ja nie mogę kazać zabić wszystkich ateistów bo on ma większe prawa .

To był sarkazm.
Odpowiedz
Głupie wytłumaczenie . Powinien iść za to na ścięcie głowy .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości