Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Używki, alkohol, papierosy.
No ale taki grzech istnieje i to jest niezaprzeczalne . A z grzechem trzeba walczyć i nawracać takich grzeszników .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Ile razy można Ci powtarzać, że według Kościoła Katolickiego grzechem jest jedynie seks homoseksualny a nie sam homoseksualizm? Twoja religia wzywa osoby homoseksualne do wstrzemięźliwości seksualnej, czyli mają po prostu nie popełniać grzechu, jakim jest seks z osobą tej samej płci. A Tobie nakazuje ich szanować. Wszyscy ludzie są dziećmi bożymi. Także homoseksualni. 

[Obrazek: zanim_opowiesz_mi_o_bogu_pokaz_jak_trakt..._ludzi.jpg]

Tak swoją drogą, jedną z przyczyn sięgania po używki jest brak akceptacji przez otoczenie. Więc swoimi działaniami możesz zwiększać ich popularność. XD
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
A NIE MÓWIŁEM!?

I teraz ten temat przeradza się w Konwersację o Homoseksualiźmie...

no... just no... i quit... i just... no. i refuse. no. just no. no, i refu-no. i quit.
Odpowiedz
Żeby bardziej wrócić do tematu, polecam obejrzeć w całości poniższy film, pokazujący mechanizm uzależnienia. Trwa tylko 5 minut. Warto.

Wyjaśnienie filmu >>>
Odpowiedz
A wiesz co widziałem kiedyś ten filmik . Jednak uważam że pokazywanie go osobom uzależnionym i dzisiejszej młodzieży nic nie da. Jak chcą brać to wezmą i będą brać narkotyki i dopalacze .
Odpowiedz
Jeśli ktoś jest uzależniony, jeden filmik go nie wyleczy, ale może pomóc zrobić pierwszy krok.
Odpowiedz
Według mnie takich to trzeba pasem albo jakimiś innymi formami przemocy bo inaczej się ich nie wyleczy , a te inne sposoby to zbyt powolne i nieskuteczne . A jakieś filmiki na pewno tych rozpuszczonych gówniarzy nie uleczą .
Odpowiedz
[Obrazek: rece_opadaja.jpg]
Odpowiedz
Taka jest prawda , zamiast wstawiać głupie obrazki to byś coś zrobił aby te gówniarze nie brały narkotyków i innych młodzieżowych gówien .
Odpowiedz
Zamiast dawać kompletnie nieprzydatne, wręcz pogarszające sytuację rady według własnego światopoglądu, udając że się znasz i jako jedyny masz rację, byś zrobił jakiś "risercz" naukowy i poczytał nieco, jak działa ludzki mózg podczas uzależnienia oraz jak skutecznie pomóc osobom uzależnionym.

Trochę irytuje mnie taki straszny egocentryzm bijący z tego "nie znam się, ale się wypowiem". Mało tego, bo z nieznajomością tematu każdy ma do czynienia - klucz to przyznać się, że można być w błędzie, że można się mylić.
Odpowiedz
No nie wiem , pas to najlepszy tłumacz na świecie . Wszystko przetłumaczy na każdy język i wybije z głowy głupoty .
Odpowiedz
Czyli najpierw przyznajesz, że nie wiesz, a potem mimo wszystko próbujesz udowodnić swoją tezę bez racjonalnych argumentów?

Naprawdę już szkoda mi właściwej dyskusji XD
Odpowiedz
Jak widać bicie pasem w dawnych czasach sprawiło że większość społeczeństwa 40+ są mądrymi i dobrze wychowanymi ludźmi .
Odpowiedz
(23-03-2017, 21:37)Nazi Zombie napisał(a): Jak widać bicie pasem w dawnych czasach sprawiło że większość społeczeństwa 40+ są mądrymi i dobrze wychowanymi ludźmi .

Co za totalne bzdury. Przemoc nie rozwiązuje niczego. Nasyca tylko konflikty i spory. Jeśli twierdzisz, że bicie pasem spowoduje, że będziesz dobrym człowiekiem, to ja się chyba poddaję. 

Chcesz wiedzieć skąd biorą się używki, palenie papierosów, różne uzależnienia? To wina rodziców. Stąd bierze się także patologia, niezrozumienie, dziecko jest zamknięte w sobie, nie umie postawić się w trudnej sytuacji i przytakuje rację wszystkim i na wszystko. Może to ty tak coś zrób, aby ci gówniarze, zwane potocznie gimbusami nie brały narkotyków i papierosów? Nie wymagaj od innych, jak sam nie potrafisz nic zrobić. Zaczyna mnie to denerwować.  

JEŚLI ŁĄCZYSZ DOBRZE WYCHOWANEGO, z:
- CZŁOWIEKIEM KTÓRY NIE WCHODZI CI W DROGĘ I ZAWSZE SIĘ Z TOBĄ ZGADZA,
- CZŁOWIEKIEM KTÓREGO MOŻESZ ŁATWO ZMANIPULOWAĆ,
- OSOBĄ O TAKICH SAMYCH POGLĄDACH JAK TY,
- OSOBĄ Z TAKIMI SAMYMI ZAINTERESOWANIAMI JAK TY,
- OSOBĄ O WIERZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ (I TYLKO CHRZEŚCIJAŃSKIEJ - ludzie o innym wyznaniu to podludzie), 
- LUDŹMI BEZ UZALEŻNIEŃ,
- LUDŹMI, KTÓRZY NIE MAJĄ SKŁONNOŚCI HOMOSEKSUALNYCH, to możesz śmiało opuścić forum. Ja banować cię nie zamierzam, mówię to przy wszystkich. Przepraszam, ale normalnie nie wytrzymałem. 

I nie zamierzam cię obrażać Nazi Zombie, ale jako administrator jestem zmuszony cię upomnieć, bo tak nakazuje moja ranga.  
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Nie , nie , nie przyjacielu .
Ja dążę do uczynienia KAŻDEGO człowieka , podczłowieka i inne rasy do takich cech jakie wymieniłeś .
Wracając do tego bicia pasem . Dziecko nie jest zamknięte w sobie bo jak się go nie bije pasem to bije innych kolegów i wymusza pieniądze , kradnie , gwałci , morduje itp .
Wy może tego nie dostrzegacie jednak ja widzę to dosyć często w różnych miejscach o różnej porze .
Bicie pasem powinno być OBOWIĄZKOWE i minimum 3 razy dziennie wtedy wychowa się społeczeństwo idealne .
Tak w ogóle moja reputacja upada jak wiara Katolicka która jest niszczona przez nieświadomych czcicieli Lucyfera i wysłanników diabła .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości