Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Używki, alkohol, papierosy.
Ileż to można o tych zboczeniach rozmawiać ? To chyba nie ten temat .
Prawdą jest też to że ja trochę ten temat o homoseksualizmie powróciłem do życia na kilka stron ;) .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(21-03-2017, 22:31)legendofyoshi14 napisał(a):
Sky, powiedz mi proszę, co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Upominanie NZ, nic nie daje, bo on wie lepiej. Widzę, że Nazi Zombie wałkuje temat jak tylko może i obraża homoseksualistów (mówi, że najlepiej aby spalono ich na stosie), ale to już nie jest nowość. Jeśli byłbym konsekwentny, zbanowałbym niektórych bez upominania, ale nasza społeczność jest na tyle mała, że ubytek na jednym członku grupy byłby odczuwalny w jakiś sposób. 

>bądź adminem
>kieruj się przywiązaniami zamiast obiektywizmu w ocenianiu zachowań innych

Cóż, pomijając multum opcji między bezczynnością a permbanem to administrator właśnie powinien być konsekwentny. Ale rozumiem, że "nieważne co piszą, ważne, by pisali".
Odpowiedz
Trzeba było nie rezygnować z funkcji admina panie sky2 a zbanował byś Pan każdego Katolika i każdego kto jest za PiSem i każdego kto ma inne poglądy .
Odpowiedz
Powody mojego odejścia były zupełnie inne. Poza tym widzę coraz więcej niemerytorycznej argumentacji - rak :E

A od adminów mam pełne prawo oczekiwać pewnej reakcji względem tego, co ostatnio się działo. Cóż, chyba że w świetle prawa mogę podejść do kogoś na ulicy, krzyknąć mu do ucha "pedał", grozić, że zostanie spalony w piecu, oraz non-stop mówić, że Hitler miał dobre intencje...
Odpowiedz
Nie do kogoś na ulicy tylko do pedała . Bo nie będziesz mówił człowiekowi że jest pedałem , a co do pieca to według mnie jest to odpowiednia kara za grzechy , a Adolf Hitler czyścił tych którzy nie są potrzebni w społeczeństwie .
Odpowiedz
Ale wiesz o tym, że polityka Hitlera doprowadziła do śmierci wielu Polaków i katolików?
Odpowiedz
Niestety to mi się w nim nie podobało .
Odpowiedz
ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE WASZYCH PROBLEMÓW Z NAZIM!

po prostu nie piszcie nic o jego postach. bo doskonale widzicie że prowadzi to do off-topu na kilka stron.
Odpowiedz
Off-top że ja ? A inni to co święci ?
W temacie o homoseksualizmie nie ma off-topu , ja cały czas pisałem jak bardzo są niepotrzebni itp .
Odpowiedz
Nie no. po prostu zauważyłem że często sprzeczając się z tym co piszesz. wywołujecie dramę w jakimś temacie. która ciągnie się przez 3-4 strony.
Odpowiedz
Nie dramy , tylko dzielę się Słowem Bożym .
Odpowiedz
Słowo Boże / (łac.) Verbum Dei, (gr.) Λογος του Θεου / – termin oznaczający przemawianie Boga do człowieka[1]. W drugim, pochodnym znaczeniu jest synonimem Pisma Świętego.

Rozumiem, że chodzi o pochodne znaczenie, jednakże to również jest dalekie od prawdy, bo zamiast wersetów z Biblii otrzymuję skrajną autorytarną papkę wymierzoną w niemal wszystkie grupy społeczne (nawet w biedotę!)
Odpowiedz
Problem w tym, że głosisz tezy sprzeczne z własną religią. XD

Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji. - Katechizm Kościoła Katolickiego 2358

W przypadku zażywania używek przez osoby niepełnoletnie nakłada się na siebie wiele zjawisk. 
  • Fizjologia ludzi młodych sprzyja chęci zaznania nowych i ryzykownych doświadczeń. Tak było, jest i - prawdopodobnie - zawsze będzie. 
  • Ludzie młodzi mają bardzo silną potrzebę przynależności do grupy. Poczucie osamotnienia i bycia niezrozumianym jest najczęstszą przyczyną samobójstwa nastolatków. Za pomocą używek mogą manifestować wspólną pozycję z innymi, którzy też tak robią.
  • Rodzice mają przykry zwyczaj pić alkohol na spotkaniach rodzinnych i palić w domu, a że dzieci naśladują rodziców, też chcą tak robić.
  • Mało kto uczy dzieci radzenia sobie z trudnymi emocjami. Większość zmusza je do tłumienia i trzymania ich w sobie. A w dłuższej perspektywie to jest tak nieznośne, że dziecko do "wyluzowania" potrzebuje używek lub środków uspokajających.
Odpowiedz
Ale homosie popełniają grzech sodomski czyli należy ich chrystianizować .
Odpowiedz
Masz przez Kościół podane na tacy, jak należy zachowywać się wobec osób homoseksualnych, a Ty dalej swoje. Z takim podejściem masz marne szanse na osiągnięcie zbawienia po śmierci (zakładając, że jest cokolwiek po śmierci, ale jako osoba wierząca powinieneś).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości