Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
SMWMods
[SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa - Wersja do druku

+- SMWMods (http://smwmods.y0.pl)
+-- Dział: SMBX (http://smwmods.y0.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Projekty (http://smwmods.y0.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa (/showthread.php?tid=1031)

Strony: 1 2

[SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa - TheHasin - 21-07-2017

Witam, wróciłem w celu zrobienia kilku projekcików (aktualnie robiony akurat już dobiega końca, więc lecę z następnym).
Otóż chcę zrobić mini-collab, gdzie wykorzystywane są tylko podstawowe zasoby SMBX. 0 custom music, gfx, luny, npc itp. Czysty epizod vanilla, wymagający kreatywności.

Nazwa: The Pure Vanilla Episode
Długość: ???
Ilość gwiazdek: ???
Rodzaj: Vanilla + mapa świata / hub
Cele projektu:
- rozbudzenie kreatywności uczestników
- wybicie polskiej marki na anglojęzycznym forum
- wzmocnienie umiejętności pracy z ograniczonymi zasobami

Fabuła:
Pewnego dnia do sielankowego królestwa Mushroom Kingdom zawitało następne nieszczęście. Nagle z powierzchni całej mapy zniknęły wszystkie customowe grafiki... zostawiając ogołoconą, waniliową pustkę. Mieszkańców królestwa bardzo to zaniepokoiło i wpędziło w potężną melancholię, odbierając chęci do życia. Mario wraz z przyjaciółmi postanowili zbadać problem i wyruszyli w podróż. Niestety, sprawcą tej katastrofy nie był ten, kto zawsze robił coś złego... Tym razem nie był to Bowser. Kim jest tajemnicza osoba i czym jest Tajemniczy Kryształ? Czy Mario da radę w nowej, pozbawionej sterty grafik przygodzie...?

Światy:
0 - świat drewniany - Hasin - Strefa Treningu ✓
1 - świat trawiasty - Hasin - Przyjazne Łąki
2 - świat leśny - Dood - Mistyczna Puszcza
3 - świat rurowy - Kowalski11 - Kanalizacyjny Labirynt
4 - świat jaskiniowy - Mech - Nieskończone Groty
5 - świat wodny - FireFlower11 - Piaszczyste Widoki
6 - świat pustynny - Tomex7 - Tereny Martwej Suszy
7 - świat górski - NajekK - Zdradliwe Góry
8 - świat miastowy - Nazi Zombie - Niebezpieczna Metropolia
9 - świat lodowy - LoY14 - Wieczna Zmarzlina
10 - świat powietrzny - Hatebz - Chmurkowy Raj
11 - świat lawowy - PvZ - Królestwo Ognia
12 - świat metroid - Hasin - Alternatywny Wymiar

Informacja (nieaktualne)

Generalnie to szukam paru uczestników, którzy chcieliby potworzyć poziomy vanilla do takiego projektu, wobec tego odpalam listę, na którą możecie się zapisać do dnia startu projektu (tj. 26.07). Dodatkowo szukam dwóch/trzech testerów do epizodu.

Lista designerów:
- Hasin
- Hatebz
- Mech
- FireFlower11
- NajekK
- Tomex7
- Kowalski11
- LoY14
- PvZ
- Dood
- Nazi Zombie

Lista testerów:
- Mech
- Dante19977
- PvZ (zrezygnował w dniu 29.07)
- Sky2

Lista staffu:
- Hasin (Project Leader)
- NajekK (Project Vice-Leader)

Ty też możesz zrobić dla nas poziom!
Jeżeli nie dostałeś się do zespołu, a chcesz pomóc lub stworzyć coś do epizodu, możesz wysłać nam poziom przez PW. Zostaniesz za to wynagrodzony creditsami oraz dostępem do DC i rangą "Level Half-Designer". Zbitkę takich leveli przerobimy w specjalny świat 13.

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - Mech - 21-07-2017

Chciałbym być uczestnikiem i testerem.

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - TheHasin - 21-07-2017

@Mech dopisany ;)
tak samo @FireFlower11 i @Hatebz

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - TheHasin - 24-07-2017

Dopisany @Dante19977 oraz @NajekK . ;)
Czekam na dalszych uczestników.

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - Tomex7 - 24-07-2017

Dobra, niech będzie. Proszę o LD.

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - Eleven - 24-07-2017

Ja mogę

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - PvZ - 24-07-2017

Mogę być testerem.

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - TheHasin - 25-07-2017

Dopisani. xD

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - PvZ - 25-07-2017

albo dopisz mnie jeszcze do designerów

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - TheHasin - 26-07-2017

Wszyscy dopisani.
Ogłaszam oficjalny start projektu. Discord jest aktualnie w budowie, a poszczególni uczestnicy otrzymają link do niego do północy.
Miłego wieczoru i cierpliwego wyczekiwania! ;)

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - Dood - 27-07-2017

Mogę się jeszcze załapać na designera? Mógłbym zrobić jakiś etap. :P

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Episode - TheHasin - 27-07-2017

@Dood Wszystkie typy światów praktycznie zajęte, ale myślę że coś da się zrobić ;)

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa - TheHasin - 28-07-2017

W związku z tym, że został ukończony Świat 0, wrzucam interesujący screen z jednego poziomu:
[Obrazek: N5mcROZ.png]

Ponadto ogłaszam KONKURS na logo! Każdy może wziąć udział. Wystarczy wykonać logo z nazwą epizodu ("The Pure Vanilla Quest" duże, "Graficzna Katastrofa" / "Graphics Collapse" małe)
Logo powinno zostać zrobione w języku polskim i angielskim. Ponadto może składać się tylko z elementów vanilla, zawartych w SMBX.
Zwycięzca dostanie creditsy, dostęp do Discorda i dodatkową rangę na serwerze projektu :)

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa - sky2 - 29-07-2017

(21-07-2017, 09:39)TheHasin napisał(a): Otóż chcę zrobić mini-collab, gdzie wykorzystywane są tylko podstawowe zasoby SMBX. 0 custom music, gfx, luny, npc itp. Czysty epizod vanilla, wymagający kreatywności.

Brzmi interesująco xP Chciałbym w sumie się dołączyć, ale nie wiem czy nadal będę w stanie tworzyć etapy tak, jak kiedyś :E

RE: [SMBX 1.3.x.x] [Vanilla] The Pure Vanilla Quest: Graficzna Katastrofa - Dood - 29-07-2017

Ty Sky robiłeś całkiem ciekawe i dobrze wyglądające etapy vanilla, więc wierzę w to, że teraz też takie będziesz tworzyć. ;)