Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
SMWMods
Spadek poparcia dla PIS :-D - Wersja do druku

+- SMWMods (http://smwmods.y0.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (http://smwmods.y0.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Kącik polityczny (http://smwmods.y0.pl/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Spadek poparcia dla PIS :-D (/showthread.php?tid=1006)

Strony: 1 2

Spadek poparcia dla PIS :-D - Kenex - 21-03-2017

"PiS płaci za unijną szarżeę" - donosi "Rzeczpospolita". Z sondażu przeprowadzonego dla dziennika przez IBRIS wynika, że ostatnie poczynania PiS znacząco odbiły się na wynikach poparcia.

Z badań wynika, że Platforma Obywatelska notuje wzrost o dziesięć, a PiS spadek o pięć punktów procentowych. Poparcie dla PiS wynosi 29 proc., a dla PO 27 proc. Na trzecim miejscu znalazła się Nowoczesna, która notuje 9 proc. poparcia.

Zdaniem "Rzeczpospolitej" PiS płaci nie tylko za brak poparcia dla reelekcji Donalda Tuska, ale i za skandal związany z prawem o wycince drzew i nieprzemyślaną propozycję dotyczącą ustawy warszawskiej.  

Badanie IBRiS wykonano 16-17 marca na próbie 1100 osób.

[Obrazek: hOu2QSX.png]

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - sky2 - 21-03-2017

W końcu jakieś dobre wieści poza reelekcją Tuska. Mam nadzieję, że próbka statystyczna 1100 osób jest reprezentatywna :D

Akurat ostatnimi czasy PiS mocno stracił z tych powodów IMO:
- "repolonizacja mediów"
- 27:1, Saryusz-Wolski
- wyrzucenie Makłowicza z TVP
- ostatnio antyeuropejskość w PiS
- świetni ministrowie zdrowia i środowiska
- nieprzemyślana deforma edukacji

Dobrze, że ludzie powoli zaczynają przeglądać na oczy.

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - Kenex - 21-03-2017

Trzeba też trzymać kciuki za to, by partie lewicowe załapały się na próg wyborczy (SLD, Razem). Jeśli wejdą do sejmu, dodatkowo ograniczą PISowską destrukcję.

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - Nazi Zombie - 21-03-2017

No nie . Na szczęście wyznawcy kaczora donalda na razie nic nie zrobią i gimnazja upadną z całą tą plagą gówniarzy .
Tak w ogóle dziadek tuska byłby z niego dumny :) .

Chodzi Ci o to, że dziadek Tuska, jak wielu Kaszubów podczas wojny, został siłą wcielony do Wehrmachtu? Rzeczywiście straszne. PIS musi być makabrycznie słaby, skoro argumentem zwolenników tej partii ma być czyjś dziadek. XDDDDD

A po deformie edukacji będzie jeszcze gorzej z zachowaniem dzieci. Skąd to wiem?

1. Budynki są nieprzystosowane. Niektóre drogie placówki będą stały puste, a inne będą nieznośnie przepełnione.

2. Nauczyciele nie wiedzą, co i jak dalej będzie, więc są poddenerwowani i będą gorzej traktować uczniów.

3. Nowe podstawy programowe to jawna kpina. Zawierają mnóstwo błędów merytorycznych.

4. Zmiana systemu nie zlikwiduje okresu dojrzewania. 

Nawet osoby, które popierają likwidację gimnazjów, uważają, że PIS robi to zbyt szybko, niechlujnie i ze szkodą dla dzieci.

Czemu nie przeszkadza Ci, że PIS okrada biedotę? Jesteś ich tak wielkim fanem, że akceptujesz działania, które są jawnie niezgodne z Twoimi poglądami?

Jeśli PO robi na mnie kupę, to jest złe. A jeśli PIS robi na mnie kupę, to jest dobre.

Siłą nie siłą nie rozmawiałem z nim , ty chyba też nie , jednak pochodzenie niemieckie , a niemcy to największy wróg Polski od zawsze . Od razu porównanie że to ma być dowód broniący pis a ja niczego takiego nie napisałem .
Wracając do gimnazjów z opowieści ludzi można wywnioskować że jak nie było gimnazjów to młodzież była lepsza a nie taka jak z więzienia jak dziś . Kiedyś krzyczeli że wprowadzają gimnazja , a teraz krzyczą że je likwidują . Nie ma po co bo to nic nie da , a później będą gadać że to był zajebisty pomysł .
Co do okresu dojrzewania to trzeba wychowywać dzieci w taki sposób , aby nie były bandytami ( jak jest teraz ) np poprzez bicie pasem .
Z twoich opowieści Kenex wynika że sam doświadczyłeś bandyctwa gimnazjalistów i ty ich jeszcze bronisz ?

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - sky2 - 21-03-2017

(21-03-2017, 18:29)Nazi Zombie napisał(a): Wracając do gimnazjów z opowieści ludzi można wywnioskować że jak nie było gimnazjów to młodzież była lepsza a nie taka jak z więzienia jak dziś . Kiedyś krzyczeli że wprowadzają gimnazja , a teraz krzyczą że je likwidują . Nie ma po co bo to nic nie da , a później będą gadać że to był zajebisty pomysł .
Co do okresu dojrzewania to trzeba wychowywać dzieci w taki sposób , aby nie były bandytami ( jak jest teraz ) np poprzez bicie pasem .
Z twoich opowieści Kenex wynika że sam doświadczyłeś bandyctwa gimnazjalistów i ty ich jeszcze bronisz ?

Z opowieści. Dowód anegdotyczny nie poparty faktycznym, racjonalnym dowodem. Z opowieści to słyszałem, że kiedyś różne rzeczy były. Opowieści to nie jest rzetelne źródło informacji.

Fakt, usunięcie gimnazjów nie rozwiąże problemu patologii i cieszę się, że to dostrzegasz.

Bicie pasem właśnie doprowadza do wzrostu poziomu agresji u dziecka i nieufności wobec rodzica. Jedynie wychowanie w miłości z rozwiązywaniem konfliktów poprzez spokojną rozmowę może dać pewną gwarancję, że ufając rodzicom dziecko będzie miało mniejsze skłonności do sięgania po papierosy czy alkohol.

W ostatniej linijce jest użyty niemerytoryczny argument związany z osobistymi przeżyciami, i to jeszcze niezbyt miłymi, dlatego nie odniosę się do niego.

Dyskusja z NZ jest jednak bezcelowa. 

Coś tam ktoś mu powiedział i uważa to za lepszy dowód niż udokumentowany trend. Mój ojciec chodził do 8-letniej podstawówki i opisuje takie "zabawy" jak sikanie na sufit albo palenie trawki. I jeszcze parę osób opowiadało mi niestworzone historie. Do każdego poglądu można znaleźć pasujące historyjki. 

Odpisywać na poszczególne partie tekstu mi się nie chce, bo to są frazesy, które były obalone w innych wątkach. Jak grochem o ścianę. Znowu dychotomia myślenia, znowu fałszywa powszechność, znowu argumentum ad personam.

Dodam może ciekawe badania, by nikt nie wierzył w konserwatywne bzdury. Wykazano, że dzieci surowych rodziców są bardziej krótkowzroczne, przez co gorzej się uczą, angażują w działania poza prawem i wcześniej uprawiają seks (to pewnie przerazi NZ). Jest to zbieżne z teorią ewolucyjną mówiącą o tym, że dzieci dorastające w pełnym zagrożeń i niestabilnym środowisku są bardziej nakierowane na cele krótkoterminowe niż na niepewne z ich punktu widzenia cele zlokalizowane gdzieś w odległej przyszłości.

Czyli: bijesz dziecko -> ono wcześniej uprawia seks 

Nazi Zombie potępia seks, ale jednocześnie popiera bicie dzieci.

Logiczne. XDDDDDDDDD

-> Metody wychowawcze dające najlepsze wyniki

O Jezu Chryste . No to co trzeba robić z tymi gówniarzami ? Zabić ?
Tak w ogóle jak dziecko nie jest bite to myśli że wszystko mu wolno i dokucza innym , bije , okrada , gwałci , morduje itp .
W ogóle do dupy jest ten świat i skomplikowany . Najlepiej jakby w ogóle nie było dzieci .

Właśnie nie. Dałem na końcu wiadomości link, w którym dokładnie opisuję, jak wychować dziecko, by było możliwie grzeczne. Wydaje mi się, że widzisz tylko dwie skrajności, gdzie jedną jest surowa dyscyplina, a drugą zupełna samowolka. Zobacz, co proponuje nauka. Warto.

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - Ezel - 24-03-2017

(21-03-2017, 14:24)Nazi Zombie napisał(a): No nie . Na szczęście wyznawcy kaczora donalda na razie nic nie zrobią i gimnazja upadną z całą tą plagą gówniarzy .
Tak w ogóle dziadek tuska byłby z niego dumny :) .

Tyle że usunięcie gimnazjów nie usunie tego problemu, tylko przejdzie on na podstawówkę lub na szkołę średnią.

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - Nazi Zombie - 24-03-2017

Dlatego dzieci nie powinny się uczyć tylko powinny pracować !

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - sky2 - 24-03-2017

Na nic praca, jeżeli nie potrafią liczyć czy się wysławiać. A praca fizyczna odchodzi powoli do lamusa wraz z automatyzacją.

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - Nazi Zombie - 24-03-2017

No nie wiem gdyby wszystko było automatyczne to nikt by w sklepie nie pracował .

RE: Spadek poparcia dla PIS :-D - sky2 - 24-03-2017

A kasy samoobsługowe?

[Obrazek: UrEq5Jm.jpg]